tim
Team Felbermayr-Simplon Wels
1 KVASINA Matija
2 AUER Daniel
3 EIBEGGER Markus
4 SCHINNAGEL Johannes
5 RABITSCH Stefan
6 STEIMLE Jannik
7 ZIMMERMANN Georg
8 ZOIDL Riccardo
11 NIBALI Vincenzo
12 BOARO Manuele
13 MORENO Javier
14 NAVARDAUSKAS Ramunas
15 AGNOLI Valerio
16 NOVAK Domen
17 PELLIZOTTI Franco
18 SIUTSOU Kanstantsin
 
21 DURAŠEK Kristijan
22 FERRARI Roberto
23 GUARDINI Andrea
24 MIRZA Yousif
25 MODOLO Sacha
26 NIEMIEC Przemysław
27 POLANC Jan
28 RAVASI Edward
31 ALAFACI Eugenio
32 BERNARD Julien
33 COLEDAN Marco
34 DIDIER Laurent
35 NIZZOLO Giacomo
36 RAST Grégory
37 REIJNEN Kiel
38 VAN POPPEL Boy
 
41 FOMINIK Daniil
42 GRUZDEV Dmitrij
43 HANSEN Jesper
44 KAMIŠEV Arman
45 KORSAETH Truls
46 KOZHATAYEV Bakhtiyar
47 MINALI Riccardo
48 TLEUBAJEV Ruslan
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
51 BIALOBLOCKI Marcin
52 GROSSCHARTNER Felix
53 HIRT Jan
54 MIHAJLOV Nikolaj
55 OWSIAN Lukasz
56 PLUCIŇSKI Leszek
57 SAMOILAU Branislau
58 SCHLEGEL Michal
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
61 ERŠOV Artur
62 LAGUTIN Sergej
63 NIČ Artem
64 VOROBJEV Anton
65 RIBALKIN Alexej
66 SAVICKIJ Ivan
67 ŠALUNOV Jevgenij
68 TRUSOV Nikolaj
tim
krajinaBARDIANI - CSF
71 ALBANESE Vincenzo
72 BARBIN Enrico
73 BOEM Nicola
74 CICCONE Giulio
75 MAESTRI Mirco
76 ROTA Lorenzo
77 RUFFONI Nicola
78 SIMION Paolo
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
81 ARANBURU Alex
82 LASTRA Jonathan
83 MAS Lluís
84 OIEN Justin
85 PAGE Dylan
86 REIS Rafael
87 RÓSON Jaime
88 RUBIO Diego
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
91 CANOLA Marco
92 GROSU Eduard
93 KOISHI Yuma
94 KUBOKI Kazushige
95 MARANGONI Alan
96 MARINI Nicolas
97 STACCHIOTTI Riccardo
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
101 BOIVIN Guillaume
102 DIAZ José
103 GOLDSTEIN Roy
104 LEMUS Luis
105 LOWNDES Jason
106 SAGIV Guy
107 TUREK Daniel
108 VAN WINDEN Dennis
tim
krajinaNOVO NORDISK
111 MEJÍAS Javier
112 PERON Andrea
113 LOZANO David
114 PLANET Charles
115 HENTTALA Joonas
116 VERSCHOOR Martijn
117 CALABRIA Fabio
118 WILLIAMS Chris
 
tim
Adria Mobil
121 ROGINA Radoslav
122 BORSO Andrea
123 GAZVODA Gregor
124 GOLČER Jure
125 GROŠELJ Žiga
126 KATRAŠNIK Gasper
127 PER Gorazd
128 RAJOVIć Dušan
tim
Roth-Akros
131 BAILLIFARD Valentin
132 FUMEAUX Jonathan
133 JAUN Lukas
134 LANG Pirmin
135 LÜSCHER Damien
136 REUTIMANN Mathias
137 STÜSSI Colin
138 THALMANN Roland
 
tim
Strongman-Campagnolo-Wilier
141 BECERRA Carlos
142 CAICEDO Jonathan
143 CALA Aristóbulo
144 GÓMEZ Camilo
145 MILLAN Jonathan
146 ROZO Daniel
147 SANCHEZ Oscar
148 TAMAYO Juan
tim
Kolss-BDC Team
151 BRATASHCHUK Andrii
152 BUTS Vitalij
153 KONONENKO Michajlo
154 LAGKUTI Sergej
155 POLIVODA Oleksandr
156 PREVAR Oleksandr
157 SENDROS Llibert
158 VASILJUK Andrij
 
tim
Team Wiggins
161 DENNIS Ashley
162 GEORGI Etienne
163 HARRISON Samuel
164 DRAPER Nathan
165 KNOX James
166 O'LOUGHLIN Michael
167 THOMPSON Michael
tim
GM Europa Ovini
171 BROGI Adriano
172 CANEPA Francesco
173 CANEPA Leonardo
174 DI SANTE Antonio
175 LANDER Sebastian
176 PACCHIARDO Davide
177 PARRINELLO Antonino
178 TIZZA Marco
 
tim
Meridiana-Kamen Team
181 KIŠERLOVSKI Emanuel
182 FRANKOVIć Mateo
183 JABUKA David
184 MALTAR Bruno
185 MUCELLI Davide
186 RABOTTINI Matteo
187 REPŠE Uroš
188 VISCONTI Gianfranco
tim
Torku Şekerspor
191 AKDILEK Ahmet
192 BALYKIN Ivan
193 CHIRICO Luca
194 ÖRKEN Ahmet
195 ŞAMLI Ferit
196 SAYAR Mustafa
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.