1 LANDA Mikel
2 BOSWELL Ian
3 DEIGNAN Philip
4 KENNAUGH Peter
5 THOMAS Geraint
6 ELISSONDE Kenny
11 POZZOVIVO Domenico
12 BIDARD François
13 CHEVRIER Clément
14 DUPONT Hubert
15 GASTAUER Ben
16 GENIEZ Alexandre
17 MONTAGUTI Matteo
18 BÉRARD Julien
 
21 SCARPONI Michele
22 CATALDO Dario
23 ČERNECKIJ Sergej
24 BIŽIGITOV Zhandos
25 MOSER Moreno
26 SÁNCHEZ Luis León
27 TIRALONGO Paolo
28 ZEITS Andrej
31 CARUSO Damiano
32 DENNIS Rohan
33 SENNI Manuel
34 FRANKINY Kilian
35 BOOKWALTER Brent
36 ROSSKOPF Joey
37 BOHLI Tom
38 SCOTSON Miles
 
41 ACKERMANN Pascal
42 BÁRTA Jan
43 BUCHMANN Emanuel
44 HERKLOTZ Silvio
45 SELIG Rüdiger
46 MENDES José
47 PELUCCHI Matteo
48 SCHILLINGER Andreas
51 BROWN Nathan
52 CARTHY Hugh
53 DOMBROWSKI Joe
54 FORMOLO Davide
55 ROLLAND Pierre
56 CLARKE Will
57 VILLELLA Davide
 
61 PINOT Thibaut
62 BONNET William
63 LE BON Johan
64 LUDVIGSSON Tobias
65 MAISON Jérémy
66 MORABITO Steve
67 ROY Jérémy
tim
Androni-Sidermec-Bottecchia
71 GAVAZZI Francesco
72 BERNAL Egan
73 TORRES Rodolfo
74 FRAPPORTI Marco
75 CATTANEO Mattia
76 MASNADA Fausto
77 BALLERINI Davide
78 BONUSI Raffaello
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
81 DENIFL Stefan
82 BRAMMEIER Matt
83 WARBASSE Larry
84 FENN Andrew
85 KONING Peter
86 WATSON Calvin
87 HOWARD Leigh
88 IRVINE Martyn
tim
krajinaBARDIANI - CSF
91 ANDREETTA Simone
93 PIRAZZI Stefano
94 VELASCO Simone
95 WACKERMANN Luca
96 TONELLI Alessandro
97 STERBINI Simone
98 ZARDINI Edoardo
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
101 PARDILLA Sergio
102 FERRARI Fabricio
103 MOLINA Antonio
104 SCHULTZ Nick
105 SÁEZ Héctor
106 ARROYO David
107 PRADES Eduard
108 ZABALA Josu
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
111 FIRSANOV Sergej
112 FOLIFOROV Alexander
113 KOZONČUK Dmitrij
114 BOJEV Igor
115 ARSLANOV Ildar
116 NIKOLAJEV Sergej
117 BRUTT Pavel
118 ROVNIJ Ivan
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
121 CUNEGO Damiano
122 BAGIOLI Nicola
123 BERLATO Giacomo
124 BISOLTI Alessandro
125 FILOSI Iuri
126 DE NEGRI Pierpaolo
127 ITO Masakazu
128 SANTAROMITA Ivan
tim
krajinaWILIER TRIESTINA
131 AMEZQUETA Julen
132 BUSATO Matteo
133 POZZATO Filippo
134 ZHUPA Eugert
135 GODOY Yonder
136 KOŠEVOJ Ilja
137 MARTÍNEZ Daniel
138 RODRÍGUEZ Cristian
 
tim
Bike Aid
141 HÖLLER Nikodemus
142 RUGG Tim
143 KANGANGI Suleiman
144 KIPKEMBOI Salim
145 BICHLMANN Daniel
146 SCHÄFER Timo
147 ENGELEN Adne van
148 HABTOM Awet
tim
Sangemini-MG.Kvis
151 BERNARDINI Simone
152 BONGIORNO Manuel
153 GAFFURINI Nicola
154 GAZZARA Michele
155 ORRICO Davide
156 SALVIETTI Niccolo
157 PRANDINI Paolo
158 TOTò Paolo
 
tim
Tirol Cycling Team
161 SCHWARZ Lukas
162 FORTIN Filippo
163 KRIZEK Matthias
164 SALVADOR Enrico
165 KUEN Maximilian
166 NDAYISENGA Valens
167 SCHÖNBERGER Sebastian
168 GAMPER Patrick
tim
Taliansko
171 NOCENTINI Rinaldo
172 AMICI Alberto
173 NATALI Matteo
174 GAROSIO Andrea
175 ZULLO Antonio
176 CELANO Danilo
177 BASSO Leonardo
178 RAGGIO Luca
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.