tim
Amplatz-BMC
1 TRATNIK Jan
2 ČANECKÝ Marek
3 PELIKÁN János
4 UMHALLER Andreas
5 KUSZTOR Péter
6 KUEN Maximilian
7 BAJČ Andi
tim
LKT Team Brandenburg
15 BERAN Andy
16 KOCH Christian
17 ROHDE Leon
18 SCHORMAIR Fabian
19 SOBALLA Carl
20 KANTER Max
21 KESSLER Robert
tim
Synergy Baku Cycling Project
22 JABRAYILOV Samir
23 ASANOV Enver
24 ILIASOV Ismail
25 ALIZADA Elgun
26 GAHRAMANLI Kanan
27 AVERIN Maxim
28 POZDNIAKOV Kirill
tim
Team Sparebanken Sør
29 HAGEN Carl Fredrik
30 ERLAND Andreas
31 TRONDSEN Trond
32 DAHL Herman
33 AASVOLD Kristian
34 RÖINAS Fridtjof
tim
Team Coop-Øster Hus
36 BLIKRA Havaard
37 BÖRRESEN Magnus
38 JENSEN August
39 LUKKEDAHL Øivind
40 OLSEN Andreas
41 TUNSET Anton
42 HAGEN Krister
tim
Team Vorarlberg
43 SCHELLING Patrick
44 WINTER Nicolas
45 SOUSA Sergio
46 MEILER Lukas
47 KUCHER Michael
48 ZURITA Francesc
tim
WSA-Greenlife
50 BISSINGER Florian
51 DALLINGER Christian
52 KOPFAUF Markus
53 PÖLL Stefan
55 SCHLEMMER Lukas
56 TAFERNER Michael
tim
SKC Tufo Prostějov
57 KOUDELA Tomáš
58 ZAHÁLKA Matěj
59 HAMPL Petr
60 ŠIPOŠ Marek
61 MEDEK Tomáš
62 TEKLIŇSKI Adrian
63 SPUDIL Martin
tim
LAWI-Author Cycling Team
64 OkROUHLICKÝ Tomáš
65 SCHÜHLER Tomáš
66 MALIK Michal
67 ENDLER Filip
68 CHLUPÁČ Dominik
69 NEZERKA Václav
70 PETRUŠ Jiří
tim
Tirol Cycling Team
71 FANKHAUSER Clemens
72 GAMPER Patrick
73 KATZMAYR Daniel
74 NEUHAUSER Marcel
75 PAULUS Dennis
76 SCHÖNBERGER Sebastian
77 WEISS Martin
tim
Team Dukla Praha
78 BLÁHA Martin
79 KRAUS Jan
80 VENDOLSKÝ Ondřej
81 PIETRULA Nicolas
82 KOHOUT Michal
83 ADÁMEK Simin
84 STRUPEK Matyáš
tim
Adria Mobil
85 GOLČER Jure
86 ROGINA Radoslav
88 BOŽIČ Jon
89 PER David
90 PER Gorazd
91 KATRAŠNIK Gasper
tim
Hrinkow Advarics Cycleangteam
92 BALDAUF Sebastian
93 BENETSEDER Josef
94 GAUGL Florian
95 GRAF Andreas
96 HOFER Andreas
97 HRINKOW Dominik
98 MEIER Alexander
tim
Klein Constantia
99 BICO Nuno
100 SCHLEGEL Michal
101 LEHKÝ Roman
102 MAS Enric
103 SCHACHMANN Maximilian
104 SISR František
105 MOLLY Kenny
tim
TJ Favorit Brno
106 SEKANINA Adam
107 KUNT Lukáš
108 NEUMAN Dominik
109 FIALA Petr
110 URBÁŠEK Jan
111 DOLEŽEL Radovan
112 DVOŘÁK Jakub
tim
CK Příbram Fany Gastro
113 BOUBAL Martin
114 HEBÍK Martin
115 MALÍK Robert
116 GRUBER Pavel
117 STÖHR Jan
118 STÖHR Pavel
119 BRONIŠ Roman
tim
Hurom-De Rosa Rybnik
120 FRANCZAK Wojciech
121 GUTEK Mikołaj
124 KOTT Konrad
125 LEDUCHOWSKI Ale..
126 KORYCZAN Adam
tim
Team EmbracetheWorld C..
127 HELLMANN Julian
128 FIEGE Lorenz
129 TETZLAFF Tobias
130 VOGEL Kevin
132 STAUDER Benjamin
tim
Team Novo Nordisk Deve..
134 CALABRIA Fabio
135 MCCLURE Reid
136 MINI Emanuel
137 POLI Umberto
138 DACAL Brais
139 SAIDOV Ulugbek
140 GIOUX Romain
tim
Saudi Arabia
141 ASIRI Sultan
142 ALBAHIM Nasser
143 ALABUABDULLA Na..
144 ALSHAHRANI Ahmed
145 ALIUMAH Hassan
tim
Whirlpool-Author
148 KAňKOVSKÝ Alois
149 KOVÁŘ Jan
150 HUŇAL Martin
151 HAČECKÝ Vojtěch..
152 KUKRLE Michael
153 WARCHOL Bartosz
154 CAMRDA Pavel
tim
Wibatech-Fuji
155 BARTKIEWICZ Andrzej
156 BATEK Dariusz
158 JANIEZEWSKI Sylwester
159 MORAJKO Jacek
160 RUTKIEWICZ Marek
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.