1 VALVERDE Alejandro
2 ANACONA Winner
3 ARCAS Jorge
4 DE LA PARTE Victor
5 IZAGIRRE Gorka
6 SOLER Marc
7 SUTHERLAND Rory
11 KIRIENKA Vasil
12 KNEES Christian
13 LANDA Mikel
14 LÓPEZ David
15 NIEVE Mikel
16 POELS Wout
17 ROSA Diego
 
21 WELLENS Tim
22 DE BUYST Jasper
23 DE CLERCQ Bart
24 HOFLAND Moreno
25 MARCZYŇSKI Tomasz
26 VAN DER SANDE Tosh
27 VANENDERT Jelle
31 CONTADOR Alberto
32 BRÄNDLE Matthias
33 CARDOSO André
34 FELLINE Fabio
35 HERNÁNDEZ Jesús
36 IRIZAR Markel
37 ZUBELDIA Haimar
 
41 ROLLAND Pierre
42 VAN ASBROECK Tom
43 CARTHY Hugh
44 CLARKE Simon
45 BROWN Nathan
46 KOREN Kristjan
47 URÁN Rigoberto
51 PINOT Thibaut
52 BONNET William
53 HOELGAARD Daniel
54 LE BON Johan
55 LUDVIGSSON Tobias
56 MORABITO Steve
57 REICHENBACH Sébastien
 
61 VAN DEN BROECK Jurgen
62 CAMPENAERTS Victor
63 CLEMENT Stef
64 DE TIER Floris
65 KEIZER Martijn
66 TANKINK Bram
67 TOLHOEK Antwan
71 IZAGIRRE Ion
72 ARASHIRO Yukiya
73 CINK Ondřej
74 GARCÍA Iván
75 MORENO Javier
76 NIBALI Antonio
77 NOVAK Domen
 
81 BARGUIL Warren
82 FRÖHLINGER Johannes
83 HAGA Chad
84 LUNKE Sindre
85 OOMEN Sam
86 PREIDLER Georg
87 TEN DAM Laurens
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
91 BOUDAT Thomas
92 COQUARD Bryan
93 GÉNE Yohann
94 MORICE Julien
95 PETIT Adrien
96 SICARD Romain
97 TULIK Angélo
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
101 PARDILLA Sergio
102 ARANBURU Alex
103 MOLINA Antonio
104 IRISARRI Jon
105 PRADES Eduard
106 SÁEZ Héctor
107 RUBIO Diego
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
111 BAUGNIES Jérôme
113 McNALLY Mark
114 MEURISSE Xandro
115 MINNAARD Marco
116 VAN MELSEN Kevin
117 VEUCHELEN Frederik
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
121 NAVARRO Daniel
122 COUSIN Jérôme
123 HOFSTETTER Hugo
124 LEMOINE Cyril
125 BONNAFOND Guillaume
126 ROSSETTO Stéphane
127 SÉNÉCHAL Florian
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
131 GROSSCHARTNER Felix
132 HIRT Jan
133 BIALOBLOCKI Marcin
134 OWSIAN Lukasz
135 PATERSKI Maciej
136 PLUCIŇSKI Leszek
137 SCHLEGEL Michal
 
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
141 WEENING Pieter
142 BUDDING Martijn
143 VRIES Berden de
144 KREDER Raymond
145 LIGTHART Pim
146 RIESEBEEK Oscar
147 LIJKE Nick van der
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
151 KOZONČUK Dmitrij
152 SVEŠNIKOV, Kiril
153 FIRSANOV Sergej
154 MAIKIN Roman
155 SOLOMENNIKOV Andrej
156 VOROBJEV Anton
157 ZAKARIN Aidar
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
161 POLS Ruben
162 WALLAYS Jens
163 CAPIOT Amaury
164 DELTOMBE Kevin
165 FARAZIJN Maxime
166 LIETAER Eliot
167 PLANCKAERT Edward
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
171 DEVOLDER Stijn
172 CORDEEL Sander
173 DUIJN Huub
174 BILLE Gaetan
175 KRUOPIS Aidis
176 VAN BREUSSEGEM Elias
177 VERGAERDE Otto
 
tim
Israel Cycling Academy
181 VAN WINDEN Dennis
182 DIAZ José
183 LEMUS Luis
184 NEILANDS Krists
185 RÄIM Mihkel
186 SAGIV Guy
187 TUREK Daniel
tim
Euskadi - Murias Taldea
191 BRAVO Garikoitz
192 BIZKARRA Mikel
193 UDONDO Gotzon
194 GONZÁLEZ Adrián
195 GONZALEZ Aitor
196 OLABERRIA Peio
197 TXOPERENA Beňat
 
tim
Burgos-BH
201 CUBERO Jorge
202 BELDA David
203 MERINO Igor
204 ROBREDO Álvaro
205 LOPEZ Daniel
206 JURADO Marcos
207 SALAS Ibai
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.