1 ARU Fabio
2 FOMINIK Daniil
3 FUGLSANG Jakob
4 KANGERT Tanel
5 KOZHATAYEV Bakhtiyar
6 LUTSENKO Alexej
7 STALNOV Nikita
8 ZEITS Andrej
11 BARDET Romain
12 BAGDONAS Gediminas
13 DOMONT Axel
14 ENGER Sondre
15 FRANK Mathias
16 GOUGEARD Alexis
17 HOULE Hugo
18 NAESEN Oliver
 
21 VAN AVERMAET Greg
22 DRÜCKER Jempy
23 ELMIGER Martin
24 FRANKINY Kilian
25 HERMANS Ben
26 KÜNG Stefan
27 OSS Daniel
28 SCHÄR Michael
31 KRISTOFF Alexander
32 BIERMANS Jenthe
33 HALLER Marco
34 HOLLENSTEIN Reto
35 KUZNECOV Vjačeslav
36 MÖRKÖV Michael
37 POLITT Nils
38 TAARAMÄE Rein
 
41 COSTA Rui
42 AIT EL ABDIA Anass
43 FERRARI Roberto
44 KUMP Marko
45 MARCATO Marco
46 MIRZA Yousif
47 MODOLO Sacha
48 ZURLO Federico
51 BOONEN Tom
52 CAPECCHI Eros
53 DE LA CRUZ David
54 DE PLUS Laurens
55 JUNGELS Bob
56 KEISSE Iljo
57 LAMPAERT Yves
58 TERPSTRA Niki
 
61 KUDUS Merhawi
62 DEBESAY Mekseb
63 FARRAR Tyler
64 HAAS Nathan
65 MORTON Lachlan
66 REGUIGUI Youcef
67 SBARAGLI Kristian
68 THOMSON Jay
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
71 BLYTHE Adam
72 BRAMMEIER Matt
73 CHRISTIAN Mark
74 DENIFL Stefan
75 FENN Andrew
76 HANSEN Lasse
77 PEARSON Daniel
78 WARBASSE Larry
 
81 ANDERSEN Søren
82 CURVERS Roy
83 DE BACKER Bert
84 SINKELDAM Ramon
85 STAMSNIJDER Tom
86 TEUNISSEN Mike
87 WAEYTENS Zico
88 WALSCHEID Max
91 VISCONTI Giovanni
92 AGNOLI Valerio
93 BOLE Grega
94 BOŽIČ Borut
95 COLBRELLI Sonny
96 FENG Chun Kai
97 GRMAY Tsagabu
98 WANG Meiyin
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
101 VAN HECKE Preben
102 ALLEGAERT Piet
103 DE GENDT Aimé
104 DECLERCQ Benjamin
105 NOPPE Christophe
106 STEELS Stijn
107 VAN GESTEL Dries
108 VAN LERBERGHE Bert
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
111 ANTONINI Simone
112 DEHAES Kenny
113 DOUBEY Fabien
114 KREDER Wesley
115 LEVARLET Guillaume
116 MARTIN Guillaume
117 NAPOLITANO Danilo
118 STENUIT Robin
 
tim
krajinaUNITEDHEALTHCARE PRO TEAM
121 ACEVEDO Janier
122 CATAFORD Alex
123 CLARKE Jonathan
124 EATON Daniel
125 HAEDO Sebastian
126 JONES Chris
127 MANNION Gavin
128 NORRIS Lachlan
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
131 ARREDONDO Julian
132 BAGIOLI Nicola
133 CANOLA Marco
134 GROSU Eduard
135 KUBOKI Kazushige
136 MARANGONI Alan
137 SANTAROMITA Ivan
138 UCHIMA Kohei
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
141 KACZMAREK Jakub
142 KUREK Adrian
143 MIHAJLOV Nikolaj
144 PALUTA Michal
145 PONZI Simone
146 SAMOILAU Branislau
147 SISR František
148 STOSZ Patryk
tim
krajinaWILIER TRIESTINA
151 POZZATO Filippo
152 ANDRIATO Rafael
153 BELLETTI Manuel
154 CECCHIN Alberto
155 FONZI Giuseppe
156 KOŠEVOJ Ilja
157 MARECZKO Jakub
158 MOSCA Jacopo
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
161 DÍAZ Daniel
162 FERNÁNDEZ Delio
163 GIRAUD Benjamin
164 HUPOND Thierry
165 mmm
166 LAAS Martin
167 RODRIGUEZ Jhon
tim
krajinaWB VERANCLASSIC - AQUAPROTECT
171 JANS Roy
172 DERUETTE Thomas
173 HABEAUX Gregory
174 MASSON Christophe
175 PARDINI Olivier
176 PEYSKENS Dimitri
177 SPENGLER Lukas
178 STASSEN Julien
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.