st 14.9. rovinata etapa 09:30   ČASOVKA JUNIORIEK 12,7 km 2 Slovenky
st 14.9. rovinata etapa 12:30   ČASOVKA JUNIOROV 25,4 km 2 Slováci
st 14.9. rovinata etapa 15:00   ČASOVKA MUŽOV U23
25,4 km 1 Slovák
št 15.9. rovinata etapa 10:30   ČASOVKA ŽIEN U+E
25,4 km 2 Slovenky
št 15.9. rovinata etapa 14:00   ČASOVKA MUŽOV ELITE 45,5 km  
pi 16.9. zvlnena etapa 10:00   PRETEKY JUNIORIEK
68 km 2 Slovenky
pi 16.9. zvlnena etapa 14:00   PRETEKY JUNIOROV
123 km 6 Slovákov
so 17.9. zvlnena etapa 08:45   PRETEKY MUŽOV U23
151 km 5 Slovákov
so 17.9. zvlnena etapa 13:45   PRETEKY ŽIEN U+E
110 km 2 Slovenky
ne 18.9. zvlnena etapa 10:50   PRETEKY MUŽOV ELITE
233 km 6 Slovákov
 
 
Nominácia Slovenska na ME:
 
Streda 14.09. o 09:30 - Časovka junioriek (12,7 km)
Martina Šefčíková (1999, CK Banská Bystrica) - majsterka SR
Lucia Michaličková (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Streda 14.09. o 12:30 - Časovka juniorov (25,4 km)
Matúš Štoček (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana) - majster SR
Samuel Oros (1998, Slávia ŠG Trenčín)
 
Streda 14.09. o 15:00 - Časovka mužov U23 (25,4 km)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)
 
Štvrtok 15.09. o 10:30 - Časovka žien (25,4 km)
Lucia Valachová (1997, Vitalogic Astrokalb Radunion Nö) - majsterka SR
Tereza Medveďová (1996, Bepink)
 
Štvrtok 15.09. o 14:30 - Časovka mužov Elite (45,5 km)
- bez zastúpenia
 
Piatok 16.09. o 10:00 - Preteky junioriek (68,5 km)
Lucia Michaličková (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana) - majsterka SR
Martina Šefčíková (1999, CK Banská Bystrica)
 
Piatok 16.09. o 14:00 - Preteky juniorov (123,3 km)
Matúš Štoček (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana) - majster SR
Alex Zeman (1998, Slávia ŠG Trenčín)
Samuel Oros (1998, Slávia ŠG Trenčín)
Pavol Januš (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Adrián Foltán (1998, MŠK - CK Žiar nad Hronom)
Martin Vlčák (1998, MŠK - CK Žiar nad Hronom)
 
Sobota 17.09. o 08:45 - Preteky mužov U23 (150,7 km)
Ľuboš Malovec (1994, Cycling Academy Team) - majster SR
Tomáš Harag (1995, Dukla Banská Bystrica)
Pavol Kvietok (1997, Cyklistický tím Firefly)
Kristián Zimány (1997, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)
 
Sobota 17.09. o 13:45 - Preteky žien (109,6 km)
Janka Keseg Števková (1976, Outsiterz) - majsterka SR
Tereza Medveďová (1996, Bepink)
 
Nedeľa 18.09. o 10:50 - Preteky mužov Elite (232,9 km)
Juraj Sagan (1988, Tinkoff) - majster SR
Peter Sagan (1990, Tinkoff)
Michael Kolář (1994, Tinkoff)
Marek Čanecký (1988, Amplatz-BMC)
Martin Mahďar (1989, Dukla Banská Bystrica)
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)